Syropy Herbapol w ofercie sklepu Wielka Żywiecka

Syropy Herbapol w ofercie sklepu Wielka Żywiecka

Posted by

Syropy Herbapol w ofercie sklepu Wielka Żywiecka

Syropy Herbapol w ofercie sklepu Wielka Żywiecka. Niezależnie od pory roku, na ciepło lub zimno, syropy owocowe zawsze stanowią pyszny dodatek do wody źródlanej Wielka Żywiecka. Nasza oferta to syropy w trzech najbardziej atrakcyjnych smakach: malina, wiśnia i truskawka w pojemnościach 420ml i 5l. Informacja ze strony producenta:

„Syrop owocowy Herbapol to smaczna, mocno owocowa propozycja zarówno na upalne dni, jak i chłodne wieczory. Do tego jest łatwy w przygotowaniu – możesz go wykorzystać do przyrządzania zimnych lub gorących napojów z wodą gazowaną lub niegazowaną. Możesz go również dodawać do herbaty, napojów, koktajli, a nawet dań deserowych (np. naleśników, kisieli, lodów czy gofrów).

Atrakcyjna kompozycja smakowa bez konserwantów i barwników zawiera zagęszczone soki owocowe. Jej wysoka jakość oraz wydajność sprawia, że nasze syropy królują w polskich domach od pokoleń. Owocowa Spiżarnia jest niezastąpiona w każdej kuchni, w podróży czy na pikniku w gronie przyjaciół. Jest idealna na każdą okazję, o każdej porze roku. Specjalnie dla Ciebie. Bez konserwantów, bez barwników.”

Syropy Herbapol dostarczamy  bez dodatkowych kosztów dostawy razem z wodą Wielka Żywiecka. Warunki płatności są takie same jak w przypadku wody, dlatego Klient otrzyma zbiorczą FV za wszystkie zakupy.

http://sklep.wielka-zywiecka.pl/20-syropy-herbapol

Zespół Wielka Żywiecka

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.