Woda z dostawą do firmy z urządzeniem dozującym

Spotkanie biznesowe bez wody?

Posted by

Spotkanie biznesowe bez wody?

Spotkanie biznesowe bez wody? Każdy z nas wie, że sukces spotkania biznesowego zależny jest nie tylko od meritum spotkania i atmosfery panującej podczas rozmów, ale także od otoczki i przygotowania załogi. Wyobraźcie sobie sytuację. Zapraszacie do swojego domu gości. Powiedzmy, że są to Wasze urodziny. Wybija godzina 17:00, goście punktualnie stawiają się w progu Waszego domostwa. Prezenty tworzą dość pokaźną konstrukcję w Waszym salonie. Mija jedna, druga, trzecia godzina, po czym zdegustowani goście wychodzą. A! I zabierają podarowane Wam prezenty. Hmm, pewnie zastanawiacie dlaczego tak się stało? Nie zaproponowaliście im wody, kawy lub herbaty? Nie poczęstowaliście ciastem, czy innym słodkim, bądź słonym wyrobem? Nie potraktowaliście ich z szacunkiem? Nie zdziwcie się, że następnym razem odmówią kolejnej wizyty.

Podobnie jest w przypadku spotkań biznesowych. Klient musi wiedzieć, że jest przez Was szanowany. Przyjmując kontrahenta musimy zadbać o niego w taki sposób, by czuł się godnie ugoszczony i chciał się z nami ponownie spotkać.  Podstawą jest, by nasze biuro było zaopatrzone w wodę. Chyba zgodzicie się, że bez wody raczej ciężko będzie zrobić naszemu rozmówcy aromatyczne espresso, czy idealną na jesienne dni, herbatę z sokiem.

W kwestii zaopatrzenia w wodę zapraszamy do naszego sklepu, w którym zakupić możecie odpowiednie dla Was produkty. Obowiązujące promocje z pewnością ucieszą nie tylko oko, ale także i portfel.

 

 

 

 

One comment

  1. Sporo racji i bardzo trafne porównanie. Osobiście nie wyobrażam sobie spotkania biznesowego bez wody. Żyjemy w takich czasach, że powinno to być na porządku dziennym, a niestety nie zawsze się tak zdarza. Nie jestem osobą wymagającą, ale przychodząc np. na spotkanie, nawet jeżeli nie jestem spragniona, miło się robi, gdy firma zadba o nasz komfort i postawi tą butelkę wody, bądź miła pani/pan spyta, czy zechciałabym napić się kawy. Wiem wtedy, że firmie zależy na utrzymaniu dobrej relacji z klientem. Na takie spotkania chodzi się z przyjemnością. Pozdrawiam

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.