Rozgrzewające nalewki na bazie wody Wielka Żywiecka

Rozgrzewające nalewki na bazie wody Wielka Żywiecka

Posted by

Rozgrzewające nalewki na bazie wody Wielka Żywiecka

Rozgrzewające nalewki na bazie wody Wielka Żywiecka Za oknem zimno. Z ciepłego domu aż nie chce się wychodzić na zewnątrz. Tylko kocyk i ciepłe łóżko nas interesuje.  Ale jak to się mówi, człowiek nie wielbłąd i pić musi, dlatego nie zapominajmy o regularnym piciu wody mineralnej i innych nawadniających trunków. Jeżeli jednak zimna woda źródlana do Was w tym okresie nie przemawia, możecie podgrzać wodę i dodać do niej sok Herbapol lub inne syropy do wody. Dobrą alternatywą jest także gorąca herbata z sokiem, cytryną, bądź miodem. My wiemy jednak, w jaki inny sposób można się jeszcze rozgrzać.

Jakiś czas temu zamieściliśmy zapowiedź zbliżającego się HITU SEZONU. Czas powiedzieć na ten temat nieco więcej. Z pewnością ta informacja ucieszy koneserów dobrych trunków. PIWNICZKA SMAKU wpadła na pomysł, jak dobrze można wykorzystać naszą wodę źródlaną. Na bazie naszej wody źródlanej Wielka Żywiecka wykonywane są przeróżne nalewki, naleweczki i inne cudowne trunki. Nam ten pomysł jak najbardziej przypadł do gustu i bardzo cieszy nas nawiązanie tak owocnej współpracy.

Swoją drogą wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny. Jesteśmy przekonani, że idealnym pomysłem na prezent jest podarowanie bliskiej osobie rozgrzewającej nalewki w unikatowym opakowaniu. Oferta nalewek jest naprawdę spora. Dodatkowo Piwniczka Smaku, z okazji zbliżających się Świąt, wprowadziła limitowaną edycję swoich nalewek na bazie naszej wody źródlanej Wielka Żywiecka. Bożonarodzeniowe nalewki już niedługo znajdziecie także w naszej ofercie. Czego chcieć więcej w zimny, jesienny, prawie już zimowy wieczór?

Cieszycie się? Bo my bardzo 🙂

Zespół Wielka Żywiecka

 

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.