Dostępne w naszej ofercie urządzenia dozujące wodę

Dostępne w naszej ofercie urządzenia dozujące wodę

Posted by

Dostępne w naszej ofercie urządzenia dozujące wodę

Dostępne w naszej ofercie urządzenia dozujące wodę To, że posiadamy szeroki wachlarz ofertowy już wiecie. To, że dostosowujemy warunki umowy pod indywidualne życzenia klienta, również nie powinno być dla Was obce. Gdybyśmy w tym momencie Was zapytali, jakimi urządzeniami dozującymi wodę dysponujemy, potrafilibyście je na szybko wymienić? Mamy nadzieję, że tak, jednak osobom, które nie do końca mają o tym pojęcie wychodzimy naprzeciw. Podstawowym podziałem urządzeń dozujących wodę jest podział na urządzenia dozujące wodę mechaniczne i elektryczne.

Misa ceramiczna

Do urządzeń dozujących mechanicznych zalicza się misa ceramiczna. Misa ceramiczna podaje wodę Wielka Żywiecka w temperaturze pokojowej. Jest montowana pod butlą wody, działa na zasadzie grawitacyjnego uzupełnienia poziomu wody w zbiorniku misy po nalaniu z kranika. W zestawie znajduje się wymienny kranik, który służy do podawania wody. Szczególnie polecana do miejsc bez źródła energii elektrycznej oraz dla klientów, którzy nie spożywają aż tak dużych ilości wody. Niewątpliwymi zaletami tego urządzenia dozującego wodę są: łatwość obsługi, niewielka przestrzeń użytkowa, ekonomiczne użytkowanie, prosta konstrukcja urządzenia dozującego wodę, a także wysoka niezawodność. Opcjonalnie jest również możliwość zainstalowania na stojaku.

Pompka mechaniczna

Kolejnym mechanicznym urządzeniem dozującym wodę jest pompka mechaniczna. Podobnie jak misa ceramiczna podaje wodę Wielka Żywiecka w temperaturze pokojowej. Pompka jest montowana bezpośrednio na butlę wody. Jej działanie polega na wzroście ciśnienia powietrza w butli po ręcznym naciśnięciu. Dodatkowo w zestawie znajdują się rurki zasycające i rurka wylewki. Zalety tego urządzenia dystrybuującego wodę są podobne, jak w przypadku misy ceramicznej.

Urządzenie chłodząco-grzewcze

Do elektrycznych urządzeń dozujących wodę, które znajdziecie w naszej ofercie, zaliczamy urządzenie chłodząco-grzewcze. To urządzenie podaje wodę Wielka Żywiecka w temperaturze zimnej 5-12°C i gorącej 92-97°C. Możliwe jest również podawanie wody w temperaturze pokojowej. Jakie zalety jeszcze posiada ten dystrybutor wody? Długa żywotność, wysoka niezawodność. Wykonany jest z materiałów gotowych do kontaktu z żywnością, a konstrukcja umożliwia łatwy serwis. Dodatkowo to urządzenie dozujące wodę posiada certyfikat CE zgodny z europejskimi dyrektywami LVD i EMC oraz atest PZH.

Oczywiście decydując się na nasze pakiety wody dla firm, w skład których wchodzi dzierżawa urządzeń dozujących wodę, macie gwarancję, że wykwalifikowany pracownik przeprowadzi serwis (w razie awarii), a także sanityzację. Sanityzacja jest usługą kompleksowego czyszczenia urządzenia dozującego wodę oraz wszystkich elementów mających kontakt z wodą.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Zespół Wielka Żywiecka

 

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.