Jakie korzyści daje nam picie wody Visegradi

Jakie korzyści daje nam picie wody Visegradi

Posted by

Jakie korzyści daje nam picie wody Visegradi

Jakie korzyści daje nam picie wody Visegradi. Zaczynając czytać ten wpis zastanawiacie się zapewne jak to picie wody może nam dać korzyść? Hmm.. Czy chcemy czy nie istotne jest to jaki rodzaj wody pijemy. Im bardziej wartościowa woda, tym lepiej dla naszego organizmu. Gdyż zapewnia ona naszemu organizmowi składniki niezbędne do funkcjonowania.

Zacznijmy od tego, że jesteśmy dystrybutorem wody źródlanej, wody w galonach, wody 19l, wody mineralnej PET, a nawet syropów do wody i kawy. Jednak na wodzie znamy się najlepiej i dobrze wiemy jaki ma ona wpływ na działanie ludzkiego organizmu.

W wodzie mineralnej Visegradi znajdziemy 1297mg/l składników mineralnych, podczas gdy inne wody nie mają nawet 300mg/l. Ale do czego zmierzam. Dzięki piciu wody mineralnej Visegradi dostarczamy organizmowi wapnia, który wpływa pozytywnie na proces przemiany materii. Podczas niedoboru wapnia mogą pojawić się skurcze mięśni, pijąc wodę Visegradi niwelujemy te dolegliwości.

Warto również powiedzieć co nieco o magnezie. Zwiększa on odporność organizmu na stres i zmęczenie, stymuluje pracę wszystkich mięśni.

Picie wody jest zatem bardzo zdrowe, ale mus to być woda dobrej jakości.

Ania – wielka-zywiecka.pl

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.